Centrum pro rodinu Kána
Konice

739 094 764
cprkonice@ado.cz

MENU

Vážení přátelé, Centrum pro rodinu Kána Konice se sídlem v Ochozu č 33, 798 52 Konice, je správcem vašich osobních údajů, které nám k naší činnosti poskytnete. Kontaktní osobou pro ochranu osobních údajů je Mgr. Anna Burgetová. Zpracování provádíme v souladu s „Nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů" a další související legislativou, a to dle Článku 6, bod 1.

Osobní údaje jsou zpracovávány po dobu trvání vašeho zájmu o naše aktivity a uchovávány dle zákonných lhůt. V souladu se zákony a nařízeními předáváme některé vaše údaje třetí straně, a to pojišťovně Kooperativa a pojišťovacímu zprostředkovateli Kristýn služebník, s.r.o.(sjednání pojištění dětí na příměstském táboře). .

Vy, jako subjekt údajů, máte právo na přístup k informacím o svých osobních údajích, na jejich opravu, výmaz, na omezení zpracování, přenositelnosti údajů a právo podat stížnost dozorovému orgánu, pokud je zpracováním vašich údajů porušeno  (Nařízení evropského parlamentu a rady 2016/679)

Kontakt

Centrum pro rodinu Kána Konice

Adresa: Ochoz 33, 798 52 p. Konice

Telefon: 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Citát na každý den

Dnešní čtení

Téma týdne

2024 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprkonice@ado.cz